nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

Pentair Thermal Management przekształciła się w nVent Thermal
- zyskując nowe możliwości rozwoju i innowacji

Uznane marki RAYCHEM, TRACER, NUHEAT, PYROTENAX i TraceTek stały się własnością nVent Thermal Management.

Nowa strona internetowa jest w trakcie realizacji i zostanie opublikowana w styczniu 2019. Do tego czasu dostępna będzie bieżąca strona.

Więcej informacji na temat nVent:
Pobierz informację prasową
Przejdź do nVent.com
(wersja angielska)

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw oferowane przez firmę nVent Thermal Management obejmuje planowanie i zarządzanie wszystkimi działaniami związanymi z pozyskiwaniem, zaopatrzeniem, konwersją i logistyką. Działania te są realizowane pod parasolem "doskonałości operacyjnej".

Poprzez zastosowanie koncepcji wiodącego specjalisty ds. zakupów, specjaliści zaopatrzenia firmy nVent Thermal Management są odpowiedzialni za zakupy dla danego klienta/projektu. Zarządzanie logistyką projektów jest koordynowane w ramach całościowego zarządzania projektem, dzięki czemu jest dopasowane do potrzeb projektu oraz harmonogramu.

Dzięki temu transfer i składowanie wymaganych produktów, bieżący magazyn oraz materiały dostarczane z miejsca pochodzenia do miejsca dostawy są kontrolowane i realizowane z zachowaniem maksymalnej wartości dodanej poprzez pozyskiwanie strategiczne z przestrzeganiem zasad całkowitego kosztu posiadania przez klienta.

 

Centra dystrybucji
Produkty standardowe nVent Thermal Management są dostarczane z jednego z dwóch głównych centrów dystrybucji, znajdujących się w Kalifornii w USA oraz Leuven w Belgii. Wszystkie działania logistyczne są wykonywane z użyciem zaawansowanych metod planowania w ramach "doskonałości operacyjnej".

Connection and Protection