O nas

nVent

Misją firmy nVent Thermal Management jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Od ponad 50 lat wierzymy, że innowacyjność oraz zadowolenie klientów jest kluczem do naszego sukcesu.

Dlatego kładziemy mocny nacisk na poznawanie naszych klientów i przewidywanie potrzeb rynkowych. Ponad 300 zarejestrowanych patentów potwierdza nasze zaangażowanie w tym zakresie. Wiemy, że dzięki inwestycjom w badania i rozwój nasi klienci pozostaną w czołówce swojej branży.

Firma nVent Thermal Management jest unikalną firmą - jest to jednocześnie przedsiębiorstwo projektujące pełny zakres usług oraz integrator optymalnych systemów zarządzania ogrzewaniem Pracując bezpośrednio z naszymi klientami, mamy możliwość zrozumienia ich potrzeb oraz wyzwań, przed którymi stoją. Dzięki temu możemy zaprojektować i zbudować systemy zarządzania ogrzewaniem gwarantujące osiągnięcie sukcesu. Łącząc technologie wiodących na rynku producentów, takich jak nVent RAYCHEM oraz nVent PYROTENAX, z usługami świadczonymi przez nas pod marką nVent TRACER, możemy dostarczyć najwyższej jakości systemy ogrzewania elektrycznego stosowane na całym świecie.

Oferujemy również wysokiej jakości produkty i usługi w zakresie ogrzewania podłogowego, okablowanie ognioodporne i specjalistyczne, wykrywanie wycieków, pomiary oraz roztapianie śniegu i lodu w zastosowaniach przemysłowych, komercyjnych oraz mieszkaniowych.

Firma nVent Thermal Management to więcej niż produkty oraz usługi. Nasi pracownicy są wśród najbardziej oddanych na świecie, a ich zaangażowanie nie kończy się na obsłudze klientów. Jesteśmy zaangażowani w dokonywanie zmian na lepsze nie tylko u naszych klientów i w obsługiwanych przez nas branżach, ale również na świecie. Projektując bardziej energooszczędne produkty i rozwiązania zmniejszające wpływ na środowisko lub wspomagając społeczność przez organizowanie imprez dobroczynnych, staramy się zmienić świat na lepszy.

Kluczowe marki: PYROTENAX , RAYCHEM , TRACER oraz TRACETEK

Connection and Protection